Drony a inventura skladů?

Drony nacházejí využití při inventarizace výškových skladů


Drony si postupně nacházejí cestu z oblasti audiovizuální i do logistiky. V minulosti se hovořilo o jejich využití zejména při doručování balíčků koncovým zákazníkům, nyní má však nasazení dronů reálnější základ. Řada v České republice působících společností začíná používat drony při inventarizaci výškových regálových skladů, kdy tato zařízení nahrazují lidskou práci, která je v tomto případě relativně nebezpečná (více se dozvíte na internetových stránkách https://logistika.ihned.cz/). 

Do té doby, než se drony dočkají masivnějšího uplatnění v logistice, bude i nadále neocenitelná lidská práce, a proto bychom chtěli poděkovat našim zaměstnancům v Business Parku Most za jejich pečlivost a nasazení, a to nejen při inventarizaci. 

 

 

 

 1. Skladování

  Skladování

  Disponujeme moderními sklady v uzavřeném logistickém centru Business Park Most s kamerovým systémem, kontrolovaným vstupem a nepřetržitou ostrahou. 

  Skladování

 2. Výroba

  Výroba

  Hledáte nové výrobní prostory? Business Park Most se nachází v bezprostřední blízkosti Strategické průmyslové zóny Joseph a nedaleko Strategické průmyslové zóny Triangle.

  Výroba

 3. Doprava

  Doprava

  Provozujeme pozemní dopravu jako součást dopravní logistiky nebo na základě individuální poptávky. V návaznosti na naše skladovací kapacity jsme schopni rychle a efektivně přepravit jakoukoliv zásilku v požadovaném čase a kvalitě. 

  Doprava

 4. Logistika

  Logistika

  Navrhneme kompletní logistické řešení, které Vám umožní soustředit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost a ušetří Vám tak čas a náklady.

  Logistika

 5. Pro komerci

  Pro komerci

  Hledáte nové obchodní prostory? Business Park Most se nachází ve viditelné poloze přímo u hlavní silnice ve směru Plzeň- Most. K dispozici je dostatek parkovacích stání a zastávka MHD je vzdálena 20 metrů.

  Pro komerci

 6. Pro e-shopy

  Pro e-shopy

  Nechte skladování a distribuci na nás a věnujte se jenom prodeji. Pro e-shopy nabízíme externí skladovací prostory a zajištění distribuce zboží po celé Evropské unii.

  Pro e-shopy

 7. Outsourcing

  Outsourcing

  Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 

  Outsourcing