Outsourcing

Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 


Najdeme pro Vás to nejvhodnější řešení v oblasti výrobní nebo skladové logistiky.

Vytvoříme pro Vás outsourcingový plán takovým způsobem, že Váš podnik bude plynule zásobován bez nutnosti tvořit jakékoliv skladovací kapacity pro meziprodukty nebo naopak od Vás budeme odebírat do našeho externího skladu Vaše výsledné produkty a zajistíme jejich následnou distribuci.

Výrobní či skladový outsourcing pro Vás řídíme z moderního logistického centra s velkokapacitními skladovacími prostory, kontrolovaným vstupem, kamerovým systémem a 24hodinovou ostrahou.


V rámci outsourcingu poskytujeme také následující služby:

 1. Příjem
 2. Nakládka
 3. Vykládka
 4. Manipulace
 5. Doprava
 6. Distribuce
 7. Přeprava meziproduktů
 8. Uskladnění hotových produktů
 9. B2B sklad
 10. Repaletizace
 11. Balení
 12. Etiketování
 13. Evidence
 14. Inventarizace
 15. Tisk a polepování EAN kódů
 16. Celní služby
 1. Skladování

  Skladování

  Disponujeme moderními sklady v uzavřeném logistickém centru Business Park Most s kamerovým systémem, kontrolovaným vstupem a nepřetržitou ostrahou. 

  Skladování

 2. Výroba

  Výroba

  Hledáte nové výrobní prostory? Business Park Most se nachází v bezprostřední blízkosti Strategické průmyslové zóny Joseph a nedaleko Strategické průmyslové zóny Triangle.

  Výroba

 3. Doprava

  Doprava

  Provozujeme pozemní dopravu jako součást dopravní logistiky nebo na základě individuální poptávky. V návaznosti na naše skladovací kapacity jsme schopni rychle a efektivně přepravit jakoukoliv zásilku v požadovaném čase a kvalitě. 

  Doprava

 4. Logistika

  Logistika

  Navrhneme kompletní logistické řešení, které Vám umožní soustředit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost a ušetří Vám tak čas a náklady.

  Logistika

 5. Pro komerci

  Pro komerci

  Hledáte nové obchodní prostory? Business Park Most se nachází ve viditelné poloze přímo u hlavní silnice ve směru Plzeň- Most. K dispozici je dostatek parkovacích stání a zastávka MHD je vzdálena 20 metrů.

  Pro komerci

 6. Pro e-shopy

  Pro e-shopy

  Nechte skladování a distribuci na nás a věnujte se jenom prodeji. Pro e-shopy nabízíme externí skladovací prostory a zajištění distribuce zboží po celé Evropské unii.

  Pro e-shopy

 7. Outsourcing

  Outsourcing

  Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 

  Outsourcing

 1. Moderní zabezpečovací systém
 2. Připojení k optické páteřní síti
 3. Výhody při dlouhodobém pronájmu

Poptávkový formulář

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.


 1. Sleva při dlouhodobém pronájmu
 2. Technický a informační support 24/7
 3. Nadstandardní protipožární zabezpečení