Fixní poplatky novým trendem v nájemních smlouvách?

Stále více společností preferuje fixní poplatky namísto účtování služeb podle skutečné spotřeby.


A co vy? Dáváte v nájemních smlouvách přednost fixním poplatkům za služby, nebo oceníte spíše účtování služeb podle skutečné spotřeby? 

 

My, v Business Parku Most, vytváříme originální smlouvy na míru každému našemu klientovi, na základě jeho zadání a našich možností. Naším cílem je vždy nabízet našim zákazníkům tu nejlepší možnou variantu.

Ať už se přikláníte k pevným poplatkům, které Vám poskytují vyšší jistotu ohledně časového rozvržení Vašich nákladů, nebo naopak vidíte v účtování skutečné spotřeby větší transparentnost a přehlednost, věřte, že náš tým profesionálů se o Vás a Vaše zboží postará s maximální péčí za každých podmínek.

 

Čerpáno z online vydání časopisu Logistika, dostupné níže:

 

https://logistika.ihned.cz/c1-66652440-do-najemnich-smluv-vstupuji-fixni-poplatky

 1. Skladování

  Skladování

  Disponujeme moderními sklady v uzavřeném logistickém centru Business Park Most s kamerovým systémem, kontrolovaným vstupem a nepřetržitou ostrahou. 

  Skladování

 2. Výroba

  Výroba

  Hledáte nové výrobní prostory? Business Park Most se nachází v bezprostřední blízkosti Strategické průmyslové zóny Joseph a nedaleko Strategické průmyslové zóny Triangle.

  Výroba

 3. Doprava

  Doprava

  Provozujeme pozemní dopravu jako součást dopravní logistiky nebo na základě individuální poptávky. V návaznosti na naše skladovací kapacity jsme schopni rychle a efektivně přepravit jakoukoliv zásilku v požadovaném čase a kvalitě. 

  Doprava

 4. Logistika

  Logistika

  Navrhneme kompletní logistické řešení, které Vám umožní soustředit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost a ušetří Vám tak čas a náklady.

  Logistika

 5. Pro komerci

  Pro komerci

  Hledáte nové obchodní prostory? Business Park Most se nachází ve viditelné poloze přímo u hlavní silnice ve směru Plzeň- Most. K dispozici je dostatek parkovacích stání a zastávka MHD je vzdálena 20 metrů.

  Pro komerci

 6. Pro e-shopy

  Pro e-shopy

  Nechte skladování a distribuci na nás a věnujte se jenom prodeji. Pro e-shopy nabízíme externí skladovací prostory a zajištění distribuce zboží po celé Evropské unii.

  Pro e-shopy

 7. Outsourcing

  Outsourcing

  Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 

  Outsourcing