Konec nudných průmyslových parků?

Street art jako přidaná hodnota průmyslových nemovitostí 21. století


Při svých cestách po dálnici D1 jste si možná všimli, že u Humpolce postupně graffiti ozdobilo celou průmyslovou halu. V současnosti se přidávají i další lokality, jako např. Kněževes nebo Plzeň. Je rozhodně dobrou zprávou, že v dnešní době mohou i průmyslové nemovitosti nabídnout prostor nejen pro podnikání ale také pro umění a zlepšují tak obraz svého okolí. 

Co se graffiti týče, tak to vypadá, že my v Mostě jsme byli v tomto jedni z průkopníků, neboť s graffiti na našich halách máme již dlouholeté zkušenosti, i když přiznáváme, že kvalita provedení byla v našem případě nižší... Možná to bylo dáno spěchem umělců a prací v nočních hodinách. 

 

 

Čerpáno z online vydání časopisu Logistika, dostupné níže:

https://logistika.ihned.cz/c1-66803250-nejvetsi-graffiti-v-cesku-vznikaji-na-stenach-hal-developera-ctp-invest-po-humpolci-se-objevily-u-prahy-a-v-plzni

 

 1. Skladování

  Skladování

  Disponujeme moderními sklady v uzavřeném logistickém centru Business Park Most s kamerovým systémem, kontrolovaným vstupem a nepřetržitou ostrahou. 

  Skladování

 2. Výroba

  Výroba

  Hledáte nové výrobní prostory? Business Park Most se nachází v bezprostřední blízkosti Strategické průmyslové zóny Joseph a nedaleko Strategické průmyslové zóny Triangle.

  Výroba

 3. Doprava

  Doprava

  Provozujeme pozemní dopravu jako součást dopravní logistiky nebo na základě individuální poptávky. V návaznosti na naše skladovací kapacity jsme schopni rychle a efektivně přepravit jakoukoliv zásilku v požadovaném čase a kvalitě. 

  Doprava

 4. Logistika

  Logistika

  Navrhneme kompletní logistické řešení, které Vám umožní soustředit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost a ušetří Vám tak čas a náklady.

  Logistika

 5. Pro komerci

  Pro komerci

  Hledáte nové obchodní prostory? Business Park Most se nachází ve viditelné poloze přímo u hlavní silnice ve směru Plzeň- Most. K dispozici je dostatek parkovacích stání a zastávka MHD je vzdálena 20 metrů.

  Pro komerci

 6. Pro e-shopy

  Pro e-shopy

  Nechte skladování a distribuci na nás a věnujte se jenom prodeji. Pro e-shopy nabízíme externí skladovací prostory a zajištění distribuce zboží po celé Evropské unii.

  Pro e-shopy

 7. Outsourcing

  Outsourcing

  Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 

  Outsourcing