Přejeme Vám krásné svátky a nový rok

Děkujeme našim zaměstnancům i klientům!


Ač se i rok 2021 nesl stále ve znamení covidových opatření a omezení, náš tým v Business Parku Most pracoval stále se stoprocentním nasazením, což bylo vzhledem k okolnostem ne vždy snadné a za to patří každému velký dík! 

Samozřejmě děkujeme našim dlouholetým, ale i novým klientům za jejich důvěru, které si velmi vážíme. Naše partnerství je pro nás závazkem, abychom na sobě neustále pracovali, zvětšovali rozsah nabízených služeb a stále si udržovali vysokou kvalitu poskytovaného servisu, který daleko přesahuje běžný obchodní vztah. 

Přejeme Vám a Vašim rodinám do nového roku vše dobré a těšíme se na viděnou!

 

Tým Business Parku Most 

 

 1. Skladování

  Skladování

  Disponujeme moderními sklady v uzavřeném logistickém centru Business Park Most s kamerovým systémem, kontrolovaným vstupem a nepřetržitou ostrahou. 

  Skladování

 2. Výroba

  Výroba

  Hledáte nové výrobní prostory? Business Park Most se nachází v bezprostřední blízkosti Strategické průmyslové zóny Joseph a nedaleko Strategické průmyslové zóny Triangle.

  Výroba

 3. Doprava

  Doprava

  Provozujeme pozemní dopravu jako součást dopravní logistiky nebo na základě individuální poptávky. V návaznosti na naše skladovací kapacity jsme schopni rychle a efektivně přepravit jakoukoliv zásilku v požadovaném čase a kvalitě. 

  Doprava

 4. Logistika

  Logistika

  Navrhneme kompletní logistické řešení, které Vám umožní soustředit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost a ušetří Vám tak čas a náklady.

  Logistika

 5. Pro komerci

  Pro komerci

  Hledáte nové obchodní prostory? Business Park Most se nachází ve viditelné poloze přímo u hlavní silnice ve směru Plzeň- Most. K dispozici je dostatek parkovacích stání a zastávka MHD je vzdálena 20 metrů.

  Pro komerci

 6. Pro e-shopy

  Pro e-shopy

  Nechte skladování a distribuci na nás a věnujte se jenom prodeji. Pro e-shopy nabízíme externí skladovací prostory a zajištění distribuce zboží po celé Evropské unii.

  Pro e-shopy

 7. Outsourcing

  Outsourcing

  Převezmeme kompletní péči o skladovací a logistické procesy a umožníme Vám tak snížit náklady a zaměřit se čistě na Vaši hlavní obchodní činnost. 

  Outsourcing